Zaostření našich konferencí určujete Vy!

Specializujeme se na pořádání národních a odborných konferencí. Na základě dlouhodobých zkušeností připravujeme program konference a celkovou organizaci dle aktuálních trendů v legislativě, managementu nebo v jednotlivých odvětvích podpořených analýzou zájmu našich klientů.

Konferenční témata přesně koncipujeme na základě důkladných rešerší trhu. Ověřujeme, zda připravované informace jsou pro Vás skutečně aktuální a zajímavé a zda odpovídají Vašim potřebám. Jen tak Vám můžeme zprostředkovat aktuální a v praxi použitelné informace.

Kdo se účastní našich konferencí?

Konference jsou určeny zejména pro pro vrcholové manažery jak podnikatelských subjektů, tak i organizací veřejného sektoru. Zacíleny zpravidla bývají také na střední management, ředitele, majitele společností a odborníky.

Cíle konferencí:

Konference poskytují potřebný rámec k výměně zkušeností a k navazování odborných i obchodních kontaktů.

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mailu konference@ervc.cz.

Od:
Do:
Místo:
Obor:
Lektor:

XXIII. FÓRUM TAJEMNÍKŮ

XXIII. ročník Fóra tajemníků je přede dveřmi.

Fórum k výkonu dobré správy ÚSC.

  https://www.orea.cz/resort-santon

Brněnské moře (přehrada) Vás přivítá  v  luxusním OREA Resortu Santon Brno.

Dva dny budou tajemnice, tajemníci a další vedoucí úředníci obcí a měst intenzivně řešit současné priority vedoucí ke zvyšování kvality služeb poskytovaných úřady obcí občanům.  Vítají možnost diskutovat poslední novinky a novely na jednom místě.

Tradice prověřená dobrou praxí. Posláním Fóra tajemníků je napomáhat posilování institucionální kapacity ve veřejné správě, podporovat zavádění principů dobré správy v úřadech měst a obcí ČR a přispívat k jejich profesionalizaci a k výkonu dobré správy.


Záštitu poskytl tajemník Magistrátu města Brna Ing. Oliver Pospíšil.


Účast potvrdil spoluzakladatel tradic pořádání „fóra tajemníků“ v Brně emeritní tajemník Ing. Pavel Loutocký (byl dlouhých 27 let tajemníkem brněnského magistrátu).

Program bude naplněn vystoupeními zástupců klíčových ministerstev MV ČR a MMR ČR. Dále můžete očekávat další příspěvky uznávaných odborníků a legislativců k aktuálním problematikám a zákonům, které hýbou společností a doznaly změn. 

Fóra se zúčastní a své praktické poznatky si předají navzájem zkušení tajemníci a tajemnice

Ohňostroj v rámci světové přehlídky ohňostrojů IGNIS BRUNENSIS.
Budete mít možnost 19.6. večer shlédnout velkolepé ohňostrojné představení nad hladinou Brněnské přehrady.

Vyhlášený společenský večer.
Součástí "fóra" bude samozřejmě velmi oblíbený společenský večer s posezením a tombolou.

Už se registrují účastníci předchozích ročníků "fór" a těší se na letošní setkání.

Budeme rádi, když se také přidáte.

19.6.2024 - 20.6.2024

Veřejná správa
Konference


Nejlepší praxe – následujte úspěšné!

Nabízíme také přípravu a organizaci konferencí,  oborového, nebo společenského setkání. Konferenci expertů, politiků, nevládních  organizací, členů nějakého sdružení, či  spolku aj. Konference slouží pro cílové skupiny jako komunikační platforma, kde se radí a informují o nějaké konkrétní problematice, a pro tuto svoji činnost potřebují  vytvořit funkční  zázemí.  

Jsme připraveni Vám zajistit hladký a bezchybný průběh Vaší konference.  Nabízíme Vám kompletní organizaci konference, konzultace při obsahové přípravě, a také moderátora pro celou konferenci. Společně s Vámi  vytipujeme vhodné konferenční místo. Připravíme nabídku bohatého doprovodného programu  – od společenských a kulturních programů,  po  zážitkové aktivity, do kterých zapojíme na Vaše přání také uznávané osobnosti z kultury a společnosti.

Přidaná hodnota …

Úspěch konference závisí na několika faktorech – na dobrém tématu, zajímavých a charismatických řečnících i na inspirativním prostředí. Úspěšná konference přináší účastníkům nejen  nové poznatky a podněty, ale také příjemný zážitek z nového prostředí a dokonalého servisu.

A to je úkol pro náš tým. Jsme tu pro Vás!

Buďte u toho a staňte se partnerem konferencí. 

Jak na to a co to obnáší naleznete ZDE.

V případě zájmu nás kontaktujete na e-mailu konference@ervc.cz.