ERC (Evropské regionální vzdělávací centrum) z.s.

 Pobočný spolek ERC (Evropské regionální vzdělávací centrum) z.s.

Moderní vzdělávací instituce s aktivním přístupem k celoživotnímu vzdělávání, včetně nových a netradičních metod. Jsme vyhledávaným poradcem a spolehlivým dodavatelem kvalitních informačních, poradenských a vzdělávacích služeb. Máme vlastní know-how v oblasti rozvoje a modernizace vzdělávacího procesu. Základem naší nabídky je efektivita, kvalita a využitelnost  vzdělávacích programů a většina z nich je akreditovaná u MV ČR, MŠMT ČR a MPSV ČR.

Vyberte si z následujíciho kalendáře otevřených kurzů.

Pro snadnější vyhledání využijte filtraci podle data, místa, oboru, lektora, akreditace.

Zasílání nabídek: napište nám na kurzy@ervc.czBudeme Vás pravidelně informovat!

Přehled akreditovaných kurzů naleznete ZDE

Vzdělávání na míru a katalog kurzů ZDE

Od:
Do:
Druh:
Místo:
Obor:
Lektor:

Novela ZÁKONÍKU PRÁCE a pracovněprání praxe v roce 2023

V roce 2023 se budeme v personální a zaměstnavatelské praxi setkávat s novými směrnicemi EU. Do pracovněprávní oblasti přinášejí řadu významných změn. Jedná se o největší změnu za posledních několik let. Čeho všeho se změny týkají a jak v praxi postupovat? Změny zákoníku práce i sociálních předpisů v otázkách, které se dotýkají skloubení osobního a pracovního života, stejně jako garance předvídatelných a transparentních pracovních podmínek. A budeme se věnovat také dalším problémům, které se v pracovněprávní legislativě vyskytly v poslední době a nejsou uvedeny v jeho osnově.

Co všechno se mění, jak to budete muset zohlednit v praxi a na co nezapomenout? Zjistíte na tomto vysoce aktuálním kurzu, který vám pomůže se všemi zásadními změnami a jejich aplikací v personální práci.

Nač složitě studovat z různých zdrojů, když Vás naše zkušená lektorka v klidu, v pohodě a srozumitelně změnami provede?

 

5.12.2023
On-line
Personalistika
On-line seminář
Mgr. Klára Valentová


Úprava úředních písemností dle ČSN 01 6910

On-line školení, živý přenos
Jedním z nezbytných kroků při tvorbě úředních písemností je jejich formální úprava.V kurzu se zaměříme na nejdůležitější zásady úpravy písemností, jako je dopis, formální e‑mail, zpráva, směrnice aj. Probereme pravidla relativně známá i všeobecně spíše neznámá, a to důsledně ve shodě s ČSN 01 6910 – Úprava dokumentů zpracovaných textovými procesory (aktualizované v roce 2014).

 

 

7.12.2023
On-line
Měkké a další dovednosti
On-line seminář
Mgr. Jan Táborský


VYJEDNÁVÁNÍ a ARGUMENTACE aneb UMĚNÍ PŘESVĚDČIT a DOSÁHNOUT DOHODY

"Dohody, jež nejsou postaveny na principu vzájemné výhodnosti, nemívají dlouhého trvání." George Washington. Ani sebelepší myšlenka nemá naději na prosazení bez přesvědčivosti a dobré výstavby argumentů, reakcí na protiargumenty a zvládnutí vyjednávacích gambitů. Naučte se „Vítězné vyjednávání", jak využít účinné vyjednávací techniky a zvládání nestandardních a stresových situací. Přijďte na trénink, kde Vás za jeden půlden naučíme, jak se sebevědomě prosadit, vhodně odmítnout, diplomaticky sdělit svůj názor či čelit manipulaci. Dokážete správně reagovat v situacích, které jsou komunikačně nepříjemné. Dokážete dosahovat svých vyjednávacích cílů. 

 

 

7.12.2023
On-line
Osobnostní rozvoj
On-line seminář
Mgr. Klára KADÉTOVÁ Ph.D.